Komplexní řešení zabezpečení

pro Valašsko a okolí

O nás

 Firma ALARM INSTAL se 10 let zabývá návrhem, montáží a následným servisem technických zařízení k ochraně majetku a osob. Jedná se o poplachové, kamerové a požární systémy. Dále můžeme nabídnout realizaci počítačových sítí či zvonkových systémů pro firmy, ale i pro bytové domy. Zabýváme se také instalacemi jenž nebývají přímo spojeny s ochranou budov, přesto v našem sortimentu mají významnou pozici. Tím máme na mysli ovládání topení a automatizaci, trezory, docházkové systémy, autoalarmy a světla pro denní svícení.

 

 Naše firma je certifikována výrobci ke kvalifikované montáži výrobků jenž nabízíme. Jsme nositeli koncesované živnosti, která nás opravňuje k montáži zabezpečovací techniky v souladu s platnou legislativou.

 

 Výběr námi montovaných výrobků provádíme tak, aby splňovaly funkční i estetické požadavky. Snažíme se zákazníkovi nabídnout systémy s jednoduchým intuitivním ovládání, vysokou spolehlivostí a přijatelnou cenou.

 

 Pravidelně absolvujeme školení u výrobců nabízených produktů pro zvýšení odborné úrovně a tím splňujeme jedny z podmínek pro montáž a prodej těchto zařízení.

 

 Zakládáme si na profesionálním přístupu k zákazníkovi a časové flexibilitě.

Kontaktujte nás!

Telefon: 732 341 699

 

Email: info@alarminstal.cz

 

______________________

 


ALARM INSTAL,

Hošťálková 2

756 22

Česká Republika

 

 
 

© COPYRIGHT 2013